Hakkımızda

Web Tasarım Ankara 2005 yılından beri web sitesi çözümleri sunan ve Ankara'da yüzlerce müşterisi bulunan İnajans'ın bir markasıdır. Küçük - orta ya da büyük işletme farketmeksizin tamamen ihtiyaçlara yönelik ve doğru bütçeler ile web sitesi çözümleri sunmaktayız. 2005 yılından beri yüzlerce firmaya bu hizmeti profesyonel şekilde sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Ankara'da kurulan firmamız Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde web sitesi çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda e-ticaret yazılımı ve web tabanlı yazılımlar da üreten firmamız bu mikro site içerisinde web tasarım konusu ile ilgilenenleri bilgilendirmeyi amaçlamıştır.

Web Tasarım Ankara

Ürettiğimiz tüm web sitelerinin sahibine fayda sağlaması için bütün gücümüz ile düşünür ve çalışırız. Web sitesinin son teknoloji olması, SEO uyumlu olması ve geliştirilebilir olması en önem verdiğimiz değerlerdir. Ek olarak tüm müşterilerimize hızlı bir teknik destek sağlarız ve bu konuda da 2005 yılından beri oldukça iddialıyız.

Web Sitesi Hazırlama Süreçlerimiz

Analiz ve Bilgilendirme

Öncelikli olarak sizi dinler, istek ve ihtiyaçlarınızı değerlendiririz. Sonrasında ekip olarak planlama ve analiz yapar size bir detay ve teklif sunarız.

Altyapı Oluşturma

İlk iş olarak web sitesinin altyapı kodlaması yapılır. Bu süreçte web sitenizin veritabanı, yönetici arayüzü gibi modülleri yapılandırılır.

İçerik Temini

Sizlerden içeriklerinizi temin ederiz. Bunları derler ve toparlar web sitenizde yayına uygun hale getiririz. Gerekli durumlarda profesyonel görseller ile içeriklerinizi zenginleştiririz.

Web Tasarım Uygulaması

Web sitenizin görünür kısmına yani tasarımına başlar, ana sayfanızdan iç sayfalara kadar özenle web sitenizi hazırlarız. Bu aşamada önceden hazırladığımız içerikleri de web sitenize yerleştiririz.

Test Yayını

Web sitenizi görebileceğiniz bir test linkini size ulaştırırız. Bu aşamada karşıklı değerlendirmeler yapılır, eksiklikler giderilir.

Gerçek Ortam Yayını

Onayınızı takiben son kontrollerimizi gerçekleştirir ve web sitenizi gerçek ortamda yayına alırız.

Güncelleme ve Teknik Destek

Müşterilerimize web site yayını sonrasında hızlı teknik destek vermekteyiz. Müşterilerimiz güncelleme, ekleme çıkarma ya da kullandıkları eposta uzantıları için istedikleri zaman teknik destek alabilmektedirler.

Geliştirme

Web sitesinin her daim yüksek verim ile çalışmasını sağlarız. Yedeklemeye önem verir ve sıklıkla web sitesine ait yedekleri alırız.

Siz de bizimle çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız ile ilgili bağlantılar:

inajans.com
cloudseticaret.com
clouds.com.tr

Web Sitesi Çözümlerine mi İhtiyacınız Var?

Web Tasarım ve Web Yazılım konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Biz Kimiz

2005 yılından beri Ankara'da web tasarım çözümleri sunuyoruz. Tecrübemiz, iş disiplinimiz ve hiç bitmeyen çalışma gücümüz ile web sitenizi emanet almak istiyoruz.